Funktion / Navn / Køre Kort / Tlf. / E-mail

Kaptajner:

Kaptajn / Grunduddannet / redskabsmester / Festudvalg

 

Ken Julius

 

B - BE - C

 

51 30 07 10

 

Kenpjulius@gmail.com

Vicekaptajn / Holdleder

Fanejunker / webmaster

 

Jesper Simonsen

 

B - BE - C - CE

 

22 51 82 52

 

Jesper-fs@Hotmail.com

Kommando:

Funktionsuddannet Brandmand / Kommando

 

Mads Olesen

 

B

 

61 37 56 49

 

Madsolesen83@gmail.com

Funktionsuddannet Brandmand / Kommando / skydeudvalg / Fanebære

 

Mikkel Bigum

 

B - BE - C

 

20 98 55 73

 

Mikk9927@Hotmail.com

Funktionsuddannet Brandmand / Kommando / Skydeudvalg

 

Lars Thomsen

 

B - C

 

22 99 87 33

 

Larsthomsen91@gmail.com

Holdleder / Suppl. Kommando

 

 

 

Carsten Paulsen

 

B - BE - C

 

29 90 77 45

 

NZpaulsen@gmail.com

Holdledere:

Holdleder / Revisor

 

Mogens Dinsen

 

B - BE - C - D

 

Mogensdinsen@gmail.com

Funktionsuddannet Brandmænd:

Funktionsuddannet Brandmand / Suppl. Revisor

 

Finn Kublick

 

B - BE - C

 

29 28 80 47

 

Famkublick@Hotmail.com

Funktionsuddannet Brandmand

 

 

Stefan Rathje Christensen

 

B - BE - C - CE

 

28696537

 

S.rathje@live.dk

Funktionsuddannet Brandmand / Kasserer

 

Michael Mathiasen

 

B - C

 

23 65 63 66

 

Mpmathiasen@gmail.com

Funktionsuddannet Brandmand

 

 

Marc Vos

 

B

Funktionsuddannet Brandmand

 

 

Egon Fogt

 

B - BE - C

 

Kirstenfogt@mail.dk

Funktionsuddannet Brandmand / Fanejunker

 

Jens Bojsen

 

B - C

 

93 70 17 16

 

Jenhb@stofanet.dk

Brandmænd:

Brandmand /

Suppl. Fanejunker

 

Viggo Autzen

 

B - BE - C - CE - D - DE

 

40 50 21 00

Grunduddannet / Redskabsmester / Fanejunker / Festudvalg

 

Peter Lorensen

 

B

 

20 36 13 05

 

Joanlorensen@gmail.com

Ikke uddannet

 

Lars Karlson

 

B

 

 

 

 

 

 

Holdleder

 

Allan Magnusson

 

B - BE - C

 

29 61 87 62

 

Revisor / Æresmedlem

 

Jørgen Walther

Æresmedlem

 

Alf Lind

Æresmedlem

 

Bent Alnor

Æresmedlem

 

Hans Duus

Brandmand / Suppl. Skydeudvalg / Suppl. Fanejunker

 

Jan Matthiesen

 

B - BE

 

24 93 80 20

 

J.matthiesen@besked.com

 

Grund uddannet:

Nye / Ikke uddannet:

Ikke uddannet

 

Morten Balle

 

B

 

26 22 53 44

Gæste Brandmænd:

Æresmedlemmer:

Æresmedlem

 

Christian Christensen

Æresmedlem

 

Ove Sahlmann

Æresmedlem

 

Svend Feldstedt

Æresmedlem

 

Gunnar Sørensen

Vester Sottrup Frivillig Brandværn